Кошик
209 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (50) 500-33-13
+380 (50) 955-66-35

Автозапчастини. Поради щодо купівлі старих двигунів і запасних частин онлайн

Автозапчастини. Поради щодо купівлі старих двигунів і запасних частин онлайн
Пройшли ті дні, коли купівля старих двигунів або автозапчастин для вашого автомобіля була брудною роботою. У наші дні, дивлячись на конкретні вживані автозапчастини, перевіряючи їх стан та історію, порівнюючи ціни з десяти магазинів, торгуючись за правильну ціну, а потім перевозячи важку сумку куплених старих автомобільних запчастин, все це можна зробити, не виходячи з дому, в лічені секунди. Завдяки інтернет-магазинах, купити запчастину або подержаный движок стало простіше, зручніше і економічніше.

Однак, з комфортом, як правило, приходить вартість. І в цьому випадку вартість включає в себе шанси бути обдуреним, з-за вашого випадкового ігнорування деяких важливих деталей щодо покупки. Щоб уникнути цього, ось кілька порад, які ви повинні знати, щоб купити подержаные двигуни та запасні частини з онлайн-гаражів, і отримати найкращі пропозиції.

Во-первых, вы всегда должны иметь под рукой свой VIN (идентификационный номер транспортного средства), номер, который является уникальным для каждого транспортного средства. Это поможет вам найти лучшие запасные части для вашего автомобиля, и особенно полезно, если вы покупаете подержаный двигатель. Вы можете не только определить марку, модель и год выпуска вашего автомобиля через VIN, вы также можете запросить проверку VIN на подержаный двигатель или любую другую специфическую используемую деталь, которую вы покупаете, чтобы увидеть ее прошлые характеристики.

По-друге, перш ніж завершити яку-небудь покупку онлайн, зберіть всю інформацію про частини автомобіля, яку ви збираєтеся купити, щоб ви не відчували себе втраченими в технічному описі того ж на веб-сайті та в кінцевому підсумку купуєте неправильний товар з-за відсутності технічних знань.

По-третє, завжди просіть гарантію для подержаного двигуна або запасної частини, яку ви купуєте. В онлайн-угоди з запасними частинами продавці зобов'язані надати вам мінімальну гарантію, навіть у разі старих деталей. Також попросіть їх повернути документ, на всякий випадок. Це гарантує, що ви отримаєте належне, якщо ви не будете задоволені тією частиною, яку ви отримали.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner